EPIDEMIA ŚWIADOMOŚCI – Co wydarzy się w MARCU 2023 roku? – Katarzyna Szewczyk | 171

Rozmowa z Katarzyną Szewczyk

Na naszych oczach następuje demontaż świata, jaki znamy. Globalna elita popełniła błąd, zbyt przyśpieszyła tworzenie Nowego Porządku Świata, sprawiając, że więcej ludzi zorientowało się w sytuacji. Aby sobie pomóc w tym czasie, nie potrzebujemy lekarza, ponieważ rozwiązanie jest w nas.

Co można zrobić?

Stwórz dziennik wdzięczności, w którym każdego dnia wypiszesz 2-3 rzeczy, za które chcesz podziękować. Wdzięczność jest początkiem Prawa Wzrostu, które dokona w Tobie wewnętrznej transformacji.
Uczucia i emocje są ładunkiem, który ma potencjał uzdrawiania, ale i zniszczenia. Aby zrozumieć, czym jest energia i częstotliwość oraz jak bardzo są plastyczne, sięgnij po książki Prawo Rezonansu i Fizyka Cudów. Gdy poznasz naukową perspektywę, z jaką energia przechodzi proces transformowania w materię, uświadomisz sobie swój stwórczy potencjał. Pamiętaj: to, co niskie przyciąga niskie, a wysokie przyciąga wysokie.

Najpierw zadbaj o SIEBIE jak matka, która w samolocie pierwsza zakłada maskę tlenową. Pamiętaj, że podlegamy piramidzie potrzeb, a u dołu znajduje się potrzeba bezpieczeństwa. Emocje, finanse, ludzie — to wszystko wymaga ustanowienia zdrowej hierarchii ważności.

Więcej dowiesz się w filmie na naszym kanale.

Wywiad na kanale Grzegorz Kusz Agent Specjalny

Moim gościem jest: Katarzyna Szewczyk

Link do wywiadu: https://youtu.be/HZOH3PtEtE0

Odcinek 171 : EPIDEMIA ŚWIADOMOŚCI – Co wydarzy się w MARCU 2023 roku?

0:00 Wstęp
2:59 Co możemy robić i jak żyć w tym świecie?
14:44 Wdzięczność, Energia Kwantowa, Prawo Rezonansu, Muzyka 432 Hz
25:18 Odkryj wewnętrzną MOC
28:33 Co wydarzy się w marcu 2023 roku?

Może Cie również zainteresować