Konferencja 1 grudnia 2022 – Novotel Katowice Centrum

KONFERENCJA AGENTA SPECJALNEGO

Interesujesz się światem biznesu, inwestycji, finansów i gospodarki? Równocześnie cenisz sobie nowe kontakty? To wydarzenie jest dla Ciebie! Konferencja i networking w jednym miejscu. Bądź z nami 1 grudnia 2022 w hotelu Novotel w Katowicach.

Wszystkie bilety WYPRZEDANE

Do rozpoczęcia konferencji zostało:

00 dni

00 godzin

00 minut

00 sekund

Poznaj prelegentów

Grzegorz Kusz

Przedsiębiorca i sprawca całego tego zamieszania! 🙂 Założyciel i prowadzący kanał na YT „Grzegorz Kusz – Agent Specjalny”, który osiągnął już ponad 257 tys. subskrypcji.

Jest przedsiębiorcą od 2009 roku, a obecnie głównym biznesem jest zarządzanie nieruchomościami. Tworzenie kanału na YT jest jego największą pasją, w którą wkłada całe zaangażowanie.

Przeprowadza wywiady z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach, a jego misją jest budowanie świadomości ekonomicznej i uczenie Polaków inteligencji finansowej.

„Miałem MOC w głowie i chęć, że chcę inaczej żyć. Obojętnie, co się nie wydarzy, to będę walczył o moje marzenia…”

Dawid Kozioł

Przedsiębiorca, doradca gospodarczy, ekspert w zakresie finansów osobistych, Wiceprezes Zarządu Investment Parnters S.A. i współtwórca projektu #finansowozalezni.

Dawid już ponad dziesięć lat jest orędownikiem nowoczesnej wizji planowania finansowego w Polsce – wizji bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Wraz z zespołem planerów finansowych pomaga budować finansową świadomość wśród tysięcy Polek i Polaków. Kreując profesjonalne i etyczne planowanie finansowe w naszym kraju dąży do zmiany postrzegania doradztwa finansowego jako renomowanego zawodu przyszłości. 

„Ludzie mają albo wymówki, albo wyniki”

Konrad Duszyński

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych z obszernym doświadczeniem na rynkach nieruchomości oraz inwestycji. Współtwórca projektu #finansowozalezni.

Doświadczenie w branży finansowej zdobywane nieprzerwanie od 2006 roku. Przewodnik po świecie finansów z ogromną wiedzą teoretyczną i wieloletnią praktyką.

Profesjonalista w zakresie planowania finansowego z pozytywnym potencjałem emocjonalnym i analitycznym podejściem do wybieranych rozwiązań.

„Nie planujemy przegrywać. Przegrywamy, jeżeli nie planujemy”

Wy sami

Twoja historia, wiedza, doświadczenie są dla nas ważne! Podziel się nią z nami i daj się poznać innym uczestnikom spotkania podczas wspólnego networkingu.

Co zyskujesz, będąc z nami?

 • Networking

  Dajemy Ci możliwość poznania ciekawych osób, którzy tak jak TY interesują się finansami, gospodarką, biznesem i inwestycjami.

 • Inspiracja

  Niech doświadczenia innych staną się źródłem Twoich inspiracji. Historie Dawida, Grzegorza i Konrada z pewnością nie należą do nudnych!

 • Potencjał biznesowy

  Kontakty tworzą kontrakty! Masz świetną okazję znaleźć nowych kontrahentów, wspólników, klientów, czy nawet pracodawców, których łączy podobny stosunek do życia i otwarty umysł.

 • Inwestycje

  Na wydarzeniu nie zabraknie ekspertów związanych z finansami oraz inwestycjami. Pojawi się wiele osób, które inwestują w nieruchomości, kruszce, akcje i inwestycje alternatywne. 
Poszerz z nimi swoją wiedzę!

Partnerzy konferencji

Jak wyglądały inne wydarzenia?

Z widzami kanału spotykaliśmy się już wcześniej na wspólnym wyjeździe do Zakopanego i konkursowej kolacji, jednak w tak licznym gronie spotkamy się pierwszy i wiemy, że na pewno nie ostatni raz! Zobacz i poczuj atmosferę, która towarzyszyła nam w czasie poprzednich spotkań.

Grzegorz Kusz

Harmonogram konferencji

 • 15:00 – 17:00 Rejestracja uczestników

 • 17.00 – 17.10 Przywitanie uczestników i najważniejsze informacje

 • 17:10 – 17.55 Wystąpienie prelegenta

  Dawid Kozioł „Czy na pewno wiesz, o co grasz?”

 • 17.55 – 18:35 Wystąpienie prelegenta

  Konrad Duszyński „Majątek bezpieczny na lata”

 • 18:35-19.25 Przerwa kawowa z przekąskami + networking

 • 19:25 – 20:10 Wystąpienie prelegenta

  Grzegorz Kusz

 • 20:10 – 20:50 Przerwa kawowa z przekąskami + networking

 • 20:50 – 22:00 Debata wszystkich prelegentów wraz z sesją pytań od uczestników

 • 22:00 – 00:00 Wieczorne rozmowy w kuluarach z prelegentami

Co wchodzi w cenę biletu?

 • Udział w konferencji 1 grudnia 2022 roku w Hotelu Novotel Centrum Katowice, al. Roździeńskiego 16

 • Udział w debacie wszystkich prelegentów oraz wystąpieniach: Grzegorza Kusza, Dawida Kozioła i Konrada Duszyńskiego

 • Udział w networkingu

 • Materiały z wystąpień prelegentów

 • Gorące i zimne napoje w trakcie całego wydarzenia

 • Przekąski w trakcie przerwy

 • Bezpłatny parking dla pierwszych 120 zakupionych biletów

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników

Dodatkowe korzyści

Zainspiruj się

Posłuchaj doświadczeń prelegentów i innych uczestników i poszerz horyzonty dla swoich planów i marzeń.

Zdobądź nową wiedzę

Uczysz się całe życie, świetnie, gdy możesz to robić w środowisku ludzi z otwartymi umysłami, a takich z pewnością nie zabraknie na wydarzeniu.

Poznaj inwestorów

Masz w głowie ciekawy projekt, ale brak Ci funduszy na jego realizację? Networking to świetna okazja na spotkanie Twojego potencjalnego inwestora!

Wszystkie bilety WYPRZEDANE

Do rozpoczęcia konferencji zostało:

00 dni

00 godzin

00 minut

00 sekund

Komentarze zadowolonych widzów

Najczęściej zadawane pytania

 • Tak, udział w konferencji obejmuje gorące i zimne napoje oraz przekąski w formie bufetu, serwowane od godziny 18:30. Mamy również opcję WEGE.

 • Tak oczywiście. W celu otrzymania faktury proszę zaznaczyć przy zakupie chęć otrzymania faktury i wypełnić poprawnie wszystkie dane. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na email: info@grzegorzkusz.pl

 • Do dyspozycji uczestników dostępny jest hotelowy parking. Jest on bezpłatny dla pierwszych 120 zakupionych biletów. Prosimy o zachowanie biletu parkingowego przy wjeździe na parking. Osoby, które zakupią bilety w dalszej kolejności mogą oczywiście zaparkować (jeśli w hotelu zostaną jeszcze miejsca), jednak muszą opłacić parking samodzielnie (40 zł za dobę).

 • Nie, nasza konferencja kończy się ok północy i nie zawiera noclegu. Każdy z uczestników może oczywiście zarezerwować samodzielnie nocleg w hotelu Novotel Katowice Centrum lub innym wybranym przez siebie obiekcie. Dla naszych gości hotel udostępnia zniżki. Wszystkie informacje zostaną przesłane na email.

 • Nie. Bilet wstępu nie obowiązuje w formie fizycznej.  Weryfikujemy uczestników po imieniu, nazwisku, numerze zamówienia i adresie email z którego został dokonany zakup. Każdy uczestnik otrzyma na email potwierdzenie zakupu wraz z numerem, który będzie potrzebny do rejestracji i wydania identyfikatora.

 • Absolutnie nie. :). Konferencja jest przeznaczona dla widzów mojego kanału, czyli ludzi świadomych, którzy mają otwarty umysł i chcą polepszać różne obszary swojego życia. Wielu uczestników  to przedsiębiorcy czy inwestorzy, jednocześnie będzie również sporo osób pracujących na etacie, studentów, rolników czy emerytów. Nie ma znaczenia to, co robisz, tylko jakim jesteś człowiekiem. Dzięki tej różnorodności masz świetną okazję znaleźć nowych kontrahentów, wspólników, klientów, czy nawet pracodawców. Lub po prostu możesz poznać innych świadomych ludzi i wymienić się z nimi doświadczeniami.

 • Aby zachować porządek w systemie i przygotować identyfikatory, jednorazowo w sklepie jest możliwość kupna tylko JEDNEGO biletu. Jeśli chcesz kupić bilety dla kilku osób, zrób osobne zamówienie dla każdej z nich lub skontaktuj się z nami na email: biuro@grzegorzkusz.pl i prześlemy dane do płatności dla łącznej kwoty.

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwsza Konferencja Agenta Specjalnego – Katowice Hotel Novotel

Bilet wstępu na konferencję – 01.12.22

BRAK BILETÓW

425 zł

Cena zawiera:

 • Udział w konferencji i networkingu na żywo

 • Materiały od prelegentów

 • Gorące i zimne napoje w trakcie całego wydarzenia oraz przekąski w trakcie przerw

 • Bezpłatny parking dla pierwszych 120 zakupionych biletów

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla uczestników

Nie udało Ci się kupić biletu na tę konferencję?

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać ciekawą wiedzę oraz informacje o kolejnych wydarzeniach w pierwszej kolejności. 🙂

P.S. Zobacz naszą KSIĘGARNIĘ

Znajdziecie w niej książki polecane przez naszych gości w zakresie finansów, inwestycji, gospodarki, biznesu, rozwoju osobistego czy świadomości.