NAJDROŻSZE FILTRY DO WODY? 🙂

Jaki filtr do wody wybrać?

Produkuj krystalicznie czystą wodę w domu.

Dlaczego warto filtrować wodę kranową?

Czysta woda to nie luksus, to podstawa zdrowego stylu życia. Ale czy wiesz, że woda prosto z kranu może być pełna zanieczyszczeń? Nie ryzykuj.

Zanieczyszczona woda

Woda z kranu może zawierać chlor, metale ciężkie, bakterie i wiele innych substancji, które nie powinny znaleźć się w naszym organizmie. 
Nie chodzi tylko o smak, ale przede wszystkim o zdrowie. 
Filtracja wody to pierwszy krok do zapewnienia sobie i swojej rodzinie dostępu do wody najwyższej jakości każdego dnia.

Stan rurociągów

Rury wodociągowe nie zawsze znajdują się w idealnym stanie, gdyż nie wszystkie są regularnie czyszczone bądź wymieniane. Powoduje to przedostawanie się do wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Syntetyczne i organiczne związki chemiczne negatywnie oddziałują na naszą krew oraz system nerwowy. 

 

Lepsze zdrowie

Najlepsze filtry zapewniają najwyższy poziom uzdatniania i oczyszczania wody. Dzięki niemu zapomnisz o posmaku chloru w pitej codziennie herbacie i przestaniesz obawiać się chemicznych czy biologicznych zanieczyszczeń, które zagrażają zdrowiu Twoich bliskich. Dodatkowo poprawi się smak i zapach napoi i przygotowywanych potraw.

Wygraj z plastikiem

Niestety często w butelkowanej wodzie znajdziesz mikroplastik, który trafia do naszego organizmu. Najlepsze filtry do wody to spora inwestycja. Niemniej korzyści płynące z zastosowania takiego rozwiązania są ogromne. Nie musisz kupować wątpliwej jakości wody w plastikowych butelkach, nie dźwigasz, nie nosisz, nie wyrzucasz tysięcy plastikowych butelek rocznie.

Sam produkuj krystalicznie czystą wodę w domu.

Konsumenci bardziej świadomi oraz Ci o zdecydowanie większych potrzebach, jeśli chodzi o ilość czystej wody zużywanej w ciągu dnia, sięgają po filtry montowane w kuchni pod zlewem.

Kompaktowy filtr do wody

Kuna Filter Comfort – dobrej jakości filtr molekularny z 7-stopniową filtracją, w wersji ekonomicznej przeznaczony do uzdatniania wody w domach prywatnych i mieszkaniach.

 • Dzięki swojej wydajności sprawdzi się również w małych firmach. Urządzenie uzdatnia wodę metodą mechaniczną oraz molekularną. Oznacza to, że wykorzystuje membranę o porach mniejszych od wielkości cząsteczek zanieczyszczeń, bakterii i wirusów. Urządzenie posiada również wkład mineralizujący wodę.

Bardzo dobry filtr wody pod zlew z mineralizacją

Odkryj doskonałość picia wody w najczystszej postaci, dostępnej na wyciągnięcie ręki dzięki filtrowi do wody Kuna Filter Prestige.

 • To nie jest zwykły filtr – łączy on w sobie wszystko, co najlepsze w technologii filtracji osmotycznej, z wysokogatunkową mineralizacją i niewielkimi rozmiarami, które idealnie wpasują się w Twoją kuchnię.

 • Dzięki efektywnym membranom osmotycznym, filtr gwarantuje przepływ wody tak wydajny, że nie potrzebujesz dodatkowego zbiornika na czystą wodę – to prawdziwy oszczędzacz miejsca. Bez potrzeby magazynowania wody w dodatkowym zbiorniku, filtr mieści się z łatwością za większością cokołów kuchennych.

Najlepszy filtr wody pod zlew.

Bluewater Cleone – absolutny numer jeden w filtracji wody. Krystalicznie czysta woda z kranu.

 • Jeśli dla Ciebie liczy się nie tylko jakość, ale i innowacyjność, wybierz Bluewater Cleone. Zaawansowany system filtracji molekularnej i inteligentne płukanie membrany zapewniają czystość na poziomie ponad 99%. To jak mieć własne laboratorium jakości wody w domu.

 • Zbudowany z absolutnie najlepszych materiałów dostępnych na świecie. Ulubieniec wielu znanych gwiazd sportu, kina, teatru czy telewizji. Gości w tysiącach domów na całym świecie, wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i zdrowy tryb życia.

 • Zapewnia najwyższy poziom uzdatniania i oczyszczania wody. Wykorzystuje jedną z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych metod uzdatniania wody – filtrację osmotyczną, zwaną również molekularną. Kilkustopniowy proces oczyszczania umożliwia doprowadzenie wody do poziomu krystalicznie czystego.

Dlaczego warto wybrać najlepszy filtr do wody?

 • Inwestycja na bardzo długie lata.

  Zastosowane w Cleone technologie, najwyższej klasy materiały oraz absolutny brak kompromisów w zakresie jakości wykonania stawiają Cleone w roli lidera branży uzdatniania wody. Testy odpornościowe oraz wytrzymałościowe na tym modelu, które w warunkach laboratoryjnych pozwalają znacząco przyspieszyć „starzenie się” produktu pokazują ponad wszelką wątpliwość, że Bluewater Cleone jest jedynym filtrem do wody, jaki kupisz w swoim życiu.

 • Jakość bez kompromisów i oszczędności.

  W porównaniu do filtrów wody dostępnych na rynku to prawdziwy Rolss-Royce. Podczas gdy na rynku do wkładów węglowych wrzuca się najtańszy dostępny węgiel, Bluewater korzysta z węgla kilkanaście razy droższego od tego dostępnego na rynku chińskim, ale za to jakość nie ma sobie równych. Podobnie z elementami połączeniowymi, zaworami, wężykami, które produkuje dla nas marka John Guest. Znowu korzystamy z usług absolutnego lidera na rynku.

 • Zaufały miliony ośsb na świecie

  Na świecie ponad 10.000.000 ludzi pije każdego dnia krystalicznie czystą wodę, dzięki Bluewater. W Polsce urządzenie sprzedane zostało już w ponad 23.000 egzemplarzy.

 • Jakość wody pod Twoją kontrolą.

  Urządzenie samo, w trybie ciągłym kontroluje i bada jakość wody wejściowej oraz wyjściowej. Kiedy więc sięgasz po szklankę wody z Bluewater Cleone, masz absolutną pewność, że będzie to szklanka krystalicznie czystej i bezpiecznie wody dla Ciebie i Twoich najbliższych.

 • Kupujesz święty spokój!

  Rynek jest pełen bylejakości. Kupujesz coś i psuje się albo od razu, albo tydzień po zakończeniu gwarancji. Znasz to? Denerwujące prawda? Zainwestuj w urządzenie Bluewater Cleone i ciesz się krystalicznie czystą wodą, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koniec z kupowaniem plastikowej wody w markecie, koniec z noszeniem, magazynowaniem i zastanawianiem się co zrobić z górą plastikowych śmieci. Teraz po prostu odkręcasz kran Bluewater i płynie smaczna i zdrowa woda. Teraz źródło mineralizowanej wody masz we własnym kranie.

Co to jest odwrócona osmoza?

To zaawansowany proces technologiczny, który pozwala na przefiltrowanie wody przez specjalną membranę. W efekcie otrzymujemy wodę o najwyższej możliwej czystości, wolną od zanieczyszczeń i niebezpiecznych substancji.

Skuteczność

Usuwa do 99% zanieczyszczeń. To jak mieć własną stację uzdatniania wody w domu.

Oszczędność

Długoterminowo jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż kupowanie butelkowanej wody. Plus, myśl o środowisku!

Wygoda

Filtry są łatwe w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca. To jak mała fabryka zdrowia pod Twoim zlewem.

30 dniowa GWARANCJA satysfakcji *

Dla 5 pierwszych osób z terenu Śląska lub Małopolski, gwarancja 30 dni na zwrot filtra „Bluewater Cleone”.

Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Możesz dopytać o szczegóły i możliwości bezpośrednio w sklepie Damiana.

 • Mailowo ✉  sklep@najlepszefiltry.pl
 • Dział obsługi Klienta ✆ +48 510 189 899
 • Biuro firmy ✆ +48338105722  lub ✆ +48 510 189 886
 • Na hasło „AGENTSPECJALNY” otrzymujesz 5% zniżki.

Sam korzystam i polecam 🙂

Nie czekaj, aż złe nawyki i zanieczyszczona woda zaczną wpływać na Twoje zdrowie. Inwestycja w najlepszy filtr do wody to inwestycja w zdrowie i komfort życia. Wybierając jeden z powyższych modeli, możesz być pewien, że każdy łyk wody będzie krokiem w kierunku zdrowszego życia. Najważniejsze jednak, abyś to Ty sam przekonał się, ile korzyści daje posiadanie w kranie krystalicznie czystej wody z najwyższej jakości filtra.

Zniżka na hasło: „AGENTSPECJALNY”

Wybierz odpowiedni filtr do swoich potrzeb

EKONOMICZNY

Kuna Filter Comfort

2 399 zł

2 399 zł

Najniższa cena z 30 dni: 2 399 zł

BARDZO DOBRY

Kuna Filter Prestige

4 990 zł

5 690 zł

Najniższa cena z 30 dni: 4990 zł

NAJLEPSZY

Bluewater Cleone

6 990 zł

8 690 zł

Najniższa cena z 30 dni: 6 990 zł