Wspieraj kanał

Zyskaj realny wpływ na jego dalszy rozwój!

Dzięki Twojej hojności możemy utrzymać naszą niezależność, inwestować w sprzęt i produkcję, zapraszać kolejnych wspaniałych gości, a wszystko to, aby dostarczać Ci coraz bardziej wartościowe filmy na najwyższym poziomie. Poniżej znajdziesz kilka rekomendacji od naszych wspaniałych widzów:

Zostań Patronem kanału

Dołącz do mnie na Patronite: zyskaj dostęp do niepublikowanych materiałów i wpływ na dalszy rozwój kanału.

Wesprzyj kanał i „postaw kawę"

Doceniasz publikowane treści i merytorykę zapraszanych gości? Jednorazowo wesprzyj nas w dalszych działaniach.

 • ...Jestem bardzo wdzięczna, że dzieli się Pan swoim doświadczeniem i zaprasza tak niesamowitych gości. Rzeczywiście, dzięki Pana materiałom oraz innym na tym poziomie zdążyłam zmienić raty kredytu na stałe oprocentowanie już jakiś czas temu. Jestem nieco spokojniejsza, choć moim głównym celem teraz jest pozbycie się tego kredytu...

  Marlena

 • ...Jestem zwykłym zjadaczem chleba, człowiekiem pracujacym na produkcji być może kiedyś takim jak Ty byłeś, ale ten kanał, Twój kanał wywrocił moje życie troche do góry nogami, mojego męża tak samo, dużo nam uświadomiłeś, wiele nas nauczyłeś za co jesteśmy Ci i Twojej ekipie bardzo wdzieczni i mam nadzieję, że coraz wiecej ludzi będzie sie budzić...

  Monika W.

 • Panie Grzegorzu, pana kanał jest jednym z najlepszych na mojej Play-liscie, bardzo treściwe wywiady, inteligencja, mądrość, podobny światopogląd do mojego i jest pan sympatycznym gościem przez co jeszcze lepiej się ogląda filmy,oby ten kanał trwał jak najdłużej ,samych sukcesów,( trochę szczerej motywacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło😉 pozdrawiam 🤛

  Karlosito

 • Świetna ekipa, dobre tematy, fachowe doradztwo z ludzką twarzą. Niewiarygodne, że działacie tak po prostu by ludziom dawać wartość i pomagać. Grzegorz powinieneś być mowca motywacyjnym- autentyczność i naturalność Twoich wypowiedzi dodaje chęć do zmian i działania a nie tylko słuchania. Dziękuję i pozdrawiam

  Agnieszka P.

 • Aż mam ciarki, gratuluję. Grzegorzu, zawsze piękna dykcja, super puenty... po prostu wrodzony talent. Jesteś chyba jedyną osobą publiczną, która ma tyle dobrego, dobrem emanuje, ma dobre intencje...

  Bojar

 • Mało jest dziś takich osób jak Grzesiu. Bo pokora i cierpliwośc czy uczciwość i bycie prawdziwym nie jest dzis popularne. Pozdrawiam cały zespół , który tworzy ten pełen wartościowych treści kanał.

  Genna

 • Szkoda że tak późno odkryłem ten kanał. Cieszę się że są na świecie tacy ludzie jak Ty którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Wszystkiego dobrego życzę! Pozdrawiam

  Marek K

 • Jedna z nielicznych osób na polskim YouTube, którą odbieram za naprawdę szczerą w tym co robi :) Trzymam kciuki za dalszy rozwój kanału i kolejne sukcesy! Pozdrawiam 🙂

  Dominik D.

 • Prowadzenie kanału na wysokim poziomie generuje koszty, które jesteśmy w stanie pokryć właśnie dzięki TWOJEMU wsparciu i hojności. Twoja pomoc pomaga nam utrzymać niezależność, korzystać z profesjonalnego sprzętu, unowocześniać produkcję i zapraszać kolejnych wspaniałych gości.

  Naszymi głównymi celami są m.in.:

  • 🌍Wyjazdowe nagrania
  • 🎙️ Dodatkowe miejsce nagrań
  • 🎥 Własny sprzęt = wolność, niezależność, nowe możliwości!
  • 🏢 Nowe i własne studio nagraniowe

  Wszystko to sprawi, że będziesz mógł oglądać materiały na naprawdę wysokim poziomie!

 • Jednym z naszych celów jest szeroko rozumiany rozwój. Cały czas staramy się podnosić świadomość i inteligencję finansową widzów. Równocześnie dążymy do dalszego rozwoju kanału. Całym zespołem dbamy o to, aby wznosić jakość naszych materiałów na jeszcze wyższe poziomy. Poszerzamy horyzonty, rozbudowujemy zespół odpowiedzialny za kanał i pracujemy nad nowymi formatami, by móc dostarczać Wam wartościowe materiały najwyższej jakości.

  Dlatego powstał nasz Patronite! Chcemy mieć możliwość jeszcze szybszego rozwoju, produkcji większej ilości filmów wyjazdowych, docierania do szerszej widowni, rozbudowy zaplecza sprzętowego oraz studia nagrań.

  Inwestycja w sprzęt, produkcja filmów, montaż, marketing, podróże po całej Polsce, koszty logistyczne i całe zaplecze, którego na pierwszy rzut oka nie widać, to ogromne koszty sięgające często kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie!

  Każda złotówka pomaga nam tworzyć świetnej jakości materiały i wznosić kanał na jeszcze wyższy poziom.

 • W zamian za Twoje wsparcie, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która łączy partnerów naszego kanału. To inwestycja w możliwość poznania ciekawych, świadomych osób z otwartym umysłem, którzy interesują się szeroko pojętą inteligencją finansową, inwestycjami, gospodarką, czy rozwojem osobistym.

  Grupa jest platformą do dyskusji, ale także miejscem, w którym informujemy o nadchodzących projektach, pytamy o Twoje sugestie i rady. To TWÓJ realny wpływ na rozwój kanału!

  Dodatkowo dla naszych patronów nagrywamy specjalne, niepubliczne materiały, z gośćmi programu.

 • Tak. Jeśli zdecydujesz się na większe wsparcie dodatkowo otrzymasz przedpremierowy dostęp do części wywiadów. Twoje imię i nazwisko (lub nick) wyświetli się na końcu każdego odcinka, otrzymasz certyfikat Mecenasa mojego kanału, a także wyślemy Ci pamiątkowy kubek.

  Dla najbardziej hojnych darczyńców mamy niespodziankę, a Twoje imię i nazwisko lub nick pojawi się w czołówce programu, jako wyraz wdzięczności za ogromną pomoc przy tworzeniu tego kanału.

 • Tak, jest możliwość jednorazowego wsparcia na platformie BuyCoffee.
  https://buycoffee.to/grzegorzkusz

  Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą stawiając przysłowiową kawę. Nie musisz się logować i podawać danych kontaktowych, a płatność można zrobić błyskawicznie np. za pomocą BLIK.

odc. 165

Phil Konieczny

Jak ŻYĆ w TRUDNYCH CZASACH?

odc. 118

Katarzyna Szewczyk

SQUID GAME w prawdziwym ŻYCIU i WIELKI RESET! Kto naprawdę rządzi ŚWIATEM?

odc. 208

Dawid Kozioł

W co INWESTOWAĆ w TRUDNYCH CZASACH? #finansowozalezni

Sklep Agenta

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami i produktami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zobacz sklep